Internetinės parduotuvės www.antiquarius.lt sąlygos

Tai yra teisinė sutartis tarp jūsų ir Antiquarius, kurioje nurodomos naudojimąsi parduotuvės paslauga reglamentuojančios sąlygos. Pirkimas bei prekių užsakymas šioje svetainėje reiškia, kad Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis.

1. Paslaugos samprata. UAB Antiquarius turi licenziją prekiauti naudotais bei antikvariniais daiktais, leidžianti jums įsigyti juos įsigyti ir internetu. Antiquarius parduoda prekes tik komiso pagrindais arba prekes įsigytas įstatymo nustatytu būdu. Prekės yra maksimaliai tiksliai aprašomos bei pateikiamos jų fotografijos tam, kad galėtumėte kuo tiksliau įsivaizduoti jų stovį. Antiquarius įsipareigoja nurodyti visus prekių defektus jei jie yra. Jei prekė yra nauja tai bus visada pažymėta aprašyme. Jei antikvarinė ar naudota, tai aprašymas bus pateiktas maksimaliai atspindintis jos sukūrimo laikotarpį.  

2. Šia paslauga gali naudotis 14 metų ir vyresni asmenys. Jeigu jums 14 metų ar daugiau, tačiau dar nesuėjo 18 metų, šias sąlygas turėtumėte peržiūrėti su tėvais ar globėjais, kad būtume tikri, jog jūs ir jūsų tėvai ar globėjai šias sąlygas suprantate.

3. Ši paslauga teikiama tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, visur kur galimas siuntinių pristatymas paštu. 
 
4. Jūs sutinkate pateikti tikslią, galiojančią ir išsamią informaciją, reikalingą dėl registracijos Paslaugai gauti bei kitais tikslais, kaip gali būti reikalaujama naudojantis Paslauga (toliau – „Registracijos duomenys“). Jūs taip pat sutinkate tvarkyti ir atnaujinti savo Registracijos duomenis, kad jie būtų tikslūs, galiojantys ir išsamūs. Antiquarius gali apriboti jūsų teises naudotis visa ar dalimi Paslaugos, jeigu kuri nors jūsų pateiktos informacijos dalis yra neteisinga, netiksli ar nepakankama. Jūs sutinkate, kad Antiquarius gali saugoti ir naudoti jūsų Paslaugos naudojimo tikslais pateiktus Registracijos duomenis jūsų užsakymų bei pirkimų valdymui.

5. Tik jūs esate atsakingas už savo Sąskaitos konfidencialumo ir saugumo išsaugojimą. Niekam neatskleiskite savo Sąskaitos informacijos ir nesinaudokite kitų asmenų Sąskaita. Jūs esate visiškai atsakingas už visą jūsų Sąskaitoje ar per ją vykdomą veiklą ir sutinkate nedelsiant pranešti Antiquarius apie bet kokį neteisėtą naudojimąsi jūsų Sąskaita ar kokį nors kitą Sąskaitos apsaugos pažeidimą. Antiquarius neatsako už jokius nuostolius dėl neteisėto jūsų Sąskaitos naudojimo.

6. Mokėjimas už Produktus. Jūs sutinkate mokėti už visas per paslaugą tiekiamas prekes. Jūs atsakote už savalaikį visų pirkinių bei siuntimo mokesčių apmokėjimą. Prekės turi būti apmokėtos per tris kalendorines darbo dienas. Antiquarius siūlo mokėti naudojantis PayPal mokėti mokėjimo sistema arba darant tiesioginį banko pavedimą. Paspaudus Visa ir Mastercard ikonėles jūs busite nukreipti PayPal puslapį ir musų tinklapis negaus ir nesaugos jūsų kortelės ir kitų mokejimo duomenų. Antiquarius įsipareigoja išsiųsti prekes per dvi darbo dienas.
Šiai Sutarčiai ir Paslaugos naudojimui taikoma Lietuvos teisė.

7. Antiquarius yra svarbu išsaugoti jūsų privatumą, todėl visa pateikta asmeninė informacija bus laikoma saugioje aplinkoje. Jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas bus naudojamas tik tuo atveju, jei reikės su jumis susisiekti dėl jūsų užsakymo.

8. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš vaikų. Sužinoję, kad esame surinkę nepilnamečių vaikų asmeninę informaciją, imamės priemonių kuo skubiau ją panaikinti ir ji jokių būdu neperduodama tretiesiems asmenims. 

Kartkartėmis Antiquarius atnaujina savo privatumo politiką

Paskutiniai atnaujinimai 2010 09 01.
    

UAB Antiquarius
i.k. 2619878

adresas:
Bernardinų 10-10
LT-01124 Vilnius


tel.: +37069815366


PagrindinisPagrindinis

Naujos prekės

Šiuo metu nėra naujų prekių

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra

Naujienlaiškis

paypal